2-6 Kişilik Gruplar

Japonca
Grup
Dersleri

Sınıf başına iki ila altı öğrenci ile herhangi bir zamanda yeni bir grup kursuna başlayabiliriz. Grup dersleri, öğrencilere daha fazla konuşma ve öğrenme fırsatı vermek için küçük boyuttadır. Her öğrencinin ilerlemesini ve kendi öğretmenlerimizin sürekli gelişimini teşvik ediyoruz. Okulumuzun amacı, sadece sınıfın değil, aynı zamanda her öğrencinin Japonca becerilerini geliştirmektir. Grup sınıfında bile öğrencilere kendi bireysel ihtiyaçlarına göre ders veriyoruz. İyi seviyede Türkçe konuşabilen Japon öğretmenlerimizle Japonca öğrenmeyi basit bulacaksınız.

Sınıflarımız

Sınıflarımız sadece Japonca’ya değil Japon kültürüne öncelik veren bir yöntem benimser. Cümlelerin nasıl oluşturulacağını veya bunların ardındaki grameri açıklamaya girmiyoruz, bunun yerine size kolayca anlayabileceğiniz basit bir yöntem kullanarak gösteriyoruz. Japonca’ya iyi hakimiyet kurabilmeniz için birlikte pratik yapıyor ve Japon düşünce tarzına göre eğitim veriyoruz.

Diyalog Öncelikli

Öğrenmek için tekrar etmenize ve ezberlemenize gerek yok. Sınıflarımızda diyaloğa öncelik veriyoruz. Sınıf arkadaşlarınızla etkileşime girecek ve anadili Türkçe olanların kullandığı gerçek konuşma Japoncasını öğreneceksiniz. Derslerimizin erken bir aşamasında Japonca düşünebildiğinizi ve anlayabildiğinizi göreceksiniz. Japoncayı yalnızca kabaca ve belli belirsiz değil, tamamen anladığınızı hissedeceksiniz.

Japonca Grup Dersleri
Manabu Akademi

Japonca Kursları

2-6 Kişi

Grup Dersleri

DETAYLAR
Esnek Saatler

Bire Bir Kurslar

DETAYLAR
Uzaktan Eğitim

Online Kurslar

DETAYLAR

Manabu Akademi, sürükleyici, etkileşimli ve kişiye özel Japonca dil kursları sağlamaya odaklanmış, hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim veren bir Japon dil okuludur. Öğrencilerimize kapsamlı bir Japonca öğrenme deneyimi sağlamak için Japon kültürünün ve görgü kurallarını derslerimize dahil ediyoruz.