Manabu Akademi Japon Dili ve Kültürü

Japonca
öğren!

Manabu Akademi ile Japon dilini öğrenme ve kültürünü keşfetme şansı

Yüz yüze veya çevrimiçi kurslarla Japonca öğrenebilirsiniz! Manabu Akademi, Japonya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz ve Start-Up’lar için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Japonca Kursları Japonya'da Eğitim

Yüz Yüze Japonca Kursları

Her öğrencinin ilerlemesini ve kendi öğretmenlerimizin sürekli gelişimini teşvik ediyoruz. Okulumuzun amacı, sadece sınıfın değil, aynı zamanda her öğrencinin Japonca becerilerini geliştirmektir. Grup sınıfında bile öğrencilere kendi bireysel ihtiyaçlarına göre ders veriyoruz. İyi seviyede Türkçe konuşabilen Japon öğretmenlerimizle  Japonca öğrenmeyi basit bulacaksınız.

Japonca’yı kendinize en uygun şekilde öğrenin

Japon Dilini Öğrenme ve Kültürü Keşfetme Şansı 

Derslerimiz, özel ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuş ve uyarlanmış özel bir kursla kendi hızınızda Japonca öğrenmenize olanak tanır. Japonca öğrenme sebebiniz ne olursa olsun, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Etkili, hızlı ve ilgi çekici bir şekilde öğrenmenizi sağlamak için kanıta dayalı psikolojik araştırmalarla desteklenen en son dil öğrenme yöntemlerini kullanıyoruz.

Paralel Konuşma , Okuma ve Yazma

Japonca harf ve karakterlerden korkmanıza gerek yok. Aslında eğlencelidir. Üç tür karakterin öğrenilmesi sınıflara göre yapılandırılmıştır, böylece Japon alfabesine kademeli ve tam olarak hakim olabilirsiniz. Hazır olduğunuzda, sınıf arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve öğretmeninizin de yardımcı olabileceği bir makale veya günlük yazacabileceksiniz.

Sınıf Başına 2 ila 6 Öğrenci

Sınıf başına iki ila altı öğrenci ile herhangi bir zamanda yeni bir grup kursuna başlayabiliriz. Grup dersleri, öğrencilere daha fazla konuşma ve öğrenme fırsatı vermek için küçük boyuttadır. 

Bire bir özel dersler

Kişiye özel dersler, öğrencilerin iş iletişim becerilerine odaklanmadan tatillere ve özel günlere uyum sağlamalarını ve çalışmak istedikleri konuları seçmelerine olanak tanır. İş veya okul nedeniyle sıkı programları olan öğrenciler için en uygun ders zamanlarını ve sürelerini ayarlayabiliriz.

Japonya ve Japon Kültürü ile Bağlantı Kurun

Manabu Akademi Japonya’daki önde gelen eğitim kurumlarının referansına sahiptir. Japonya’da üniversite eğitimi almak isteyen veya dil okuluna gitmek isteyen öğrencilere danışmanlık vermektedir.

yeni başlayanlar için Japonca

Japon kültürünün eğitimi aracılığıyla, farklı ülke ve bölgelerin fikirlerini ve kültürlerini anlayan, kabul eden ve seven küresel vatandaşları teşvik etmeyi amaçlıyan Kyoto Minsai, Türkiye’de Manabu Akademi tarafından temsil edilmektedir.

Kyoto Minsai
Manabu Akademi - Japonca Öğren

Japonya’da Üniversite Eğitimi

Üniversite eğitiminizi Japonya’da almak istiyorsanız Manabu Akademi sizi hazırlayabilir. Dil eğitiminizin yanı sıra yeneteklerinize en uygun okulu seçmenize yardım ediyor ve vize, konaklama gibi tüm ihtiyaçlarınız için danışmanlık sağlıyoruz..

Japonya'da Eğitim
Japonca Yeterlilik Sınavı

Japonca Yeterlilik Sınavı (JLPT)

Japonya’da dil okuluna gitme sürecini çok kolay hale getiriyoruz, Japonca dil okullarının nasıl çalıştığı, ne öğrendiğiniz ve okulların dil öğrenme hedeflerinizi nasıl destekleyebileceği hakkında bilmeniz gereken bazı temel bilgiler vardır.

JLPT

Japonca Öğrenmeye Hazır mısın?

İster hemen iletişime geç, istersen iletişim formumuzu doldur biz seni arayalım. Derslerimiz sayesinde doğal bir şekilde Japonca öğrenebilirsiniz. Okulumuzda arkadaşlarınızla pratik yapacağınız konulara ve kelime dağarcığına sahip olursunuz.

Özel Ders

Kişiselleştirilmiş, özel kurslar, özel ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır. Her öğrenci için özel bir müfredat oluşturuyoruz. Her dersten sonra, öğrendikleriniz temelinde oluşturulan ayrıntılı notlar alırsınız. Kurs saatleri esnektir.

Grup Dersleri

Grup arkadaşlarınızla aktif olarak pratik yaparak Japonca öğrenin. Bu tür kurslar, sınıfa etkinliklerin ve oyunların dahil edilmesiyle daha aktif öğrenmenizi sağlar. Bu ders formatı, yeni bir dil öğrenmeyi kolaylaştıran sosyal öğrenmeyi teşvik eder.

Kurumsal Eğitimler

Türkiye’deki Japon şirketlerinin bazılarının Türk personeline Japonca dil eğitimi veriyoruz. Kurumsal eğitimler ticarette ihtiyacınız olacak Japonca’ya öncelik verir ve Japon iş kültürünü daha iyi anlamanızı sağlar. Japonya ile ticaret yapmak istiyorsanız kurslarımız tam size göre.

Uzaktan Eğitim

Çevrimiçi kurslar, deneyimli öğretmenlerden ders alırken her zaman her yerde öğrenme esnekliğini isteyen öğrenciler içindir. Özel derslerde olduğu gibi, bilgi saklama oranınızı en üst düzeye çıkarmak için ayrıntılı notlar alırsınız.

Manabu Akademi

Japonca Kursları

2-6 Kişi

Grup Dersleri

DETAYLAR
Esnek Saatler

Bire Bir Kurslar

DETAYLAR
Uzaktan Eğitim

Online Kurslar

DETAYLAR

Manabu Akademi, sürükleyici, etkileşimli ve kişiye özel Japonca dil kursları sağlamaya odaklanmış, hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim veren bir Japon dil okuludur. Öğrencilerimize kapsamlı bir Japonca öğrenme deneyimi sağlamak için Japon kültürünün ve görgü kurallarını derslerimize dahil ediyoruz.